fbpx

O mnie

Cześć! Mam na imię Michał. Na co dzień jestem aktorem w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Komiksy to ważny element mojego życia, który łączę z innymi moimi pasjami.

Historie obrazkowe towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Na początku był to Kaczor Donald i Myszka Miki, a później różnej maści superbohaterowie. Wszystko to za sprawą mojego taty, który też jest wielkim fanem komiksów.

Mieszkam w Trójmieście, a pracuję w Elblągu, dzięki czemu mam gdzie trzymać kartony z zeszytówkami, bo półki są już po brzegi przepełnione wydaniami zbiorczymi. Wiadomo – co dwa magazyny to nie jeden 😉

Komiksy to nie jedyna moja pasja. Jestem Wielkim fanem uniwersum Gwiezdnych Wojen, takim przez duże „W”. Nie tylko czytam wszelkie książki, ale również posiadam sporo kostiumów, w tym zbroję Sandtroopera. Jako aktor często wcielam się w różne role, dlatego kolekcję kostiumów również  od czasu do czasu uzupełniam o superbohaterów. Kto z nas nie chciałby mieć w domu peleryny czy trójzębu?

Co jest w tym wszystkim najwspanialsze? Gdy wracam do domu z nowym komiksem, żona uśmiecha się pod nosem, a syn bezczelnie testuje strony „na ząb”. Przynajmniej wiem, że w walce ze złem mogę na nich liczyć 🙂