fbpx
Gry Planszowe i Karciane

Assasin’s Creed gra planszowa

Seria Assasin’s Creed ma rzeszę fanów na całym świecie. Dlatego nikogo nie dziwi, że pojawiają się nie tylko nowe gry, ale również książki czy komiksy. Teraz przyszedł czas, aby zanurkować do tego świata, ale w formie „bez prądu”. Miło nam poinformować, że Assasin’s Creed: Brotherhood of Venice gra planszowa trafia dziś do regularnej sprzedaży w stacjonarnych i internetowych sklepach z grami planszowymi.

Jest to rozbudowana gra przygodowa z bogactwem komponentów i 26 misjami układającymi się w jedną, epicką kampanię zabiera graczy do renesansowej Wenecji. Na drużynę assasynów czeka m.in. przemykanie cienistymi zaułkami, ucieczki przed patrolami, śmiertelne zasadzki i bezpieczne kryjówki, starcia ze strażnikami, niedostępne przejścia i rozwój braterstwa między misjami. Za polską edycję odsłony „bez prądu” kultowej serii odpowiada wydawnictwo Portal Games. Jak można się spodziewać, nie zabraknie tu klasycznych motywów znanych z cyfrowego świata. I tak można tu skakać z wierzy do stogu siana.

Assassin’s Creed®: Brotherhood of Venice to kooperacyjna gra planszowa oparta na kultowej grze wideo, która zabiera graczy do renesansowej Wenecji, aby wypełnić pełne skradania i ucieczek sekretne misje. Gracze tworzą drużynę asasynów i rozpoczynają cykl 26 misji pełnych skradania, ucieczek przed patrolami, bezpiecznych kryjówek, starć ze strażnikami, niedostępnych przejść… i tajemniczych kopert z sekretną zawartością. Mnie to przekonuje, zwłaszcza, że gra planszowa dotyczy mojego ulubionego tytułu i bohatera.

Dodaj komentarz