fbpx
Artykuły

Batman: Wszyscy kłamią – Konkurs

Gra planszowa Batman: Wszyscy kłamią zadebiutuje na naszym rynku już w maju 2022 roku. W tej chwili na stronie wydawnictwa Portal Games trwa przedsprzedaż gdzie można zgarnąć ciekawe bonusy do gry. A już teraz również i Wy możecie stać się posiadaczami egzemplarza tej gry. Zainteresowani?

O samej grze możecie przeczytać w artykule na stronie, który znajdziecie w tym miejscu: Batman: Wszyscy kłamią. A co trzeba zrobić, aby zgarnąć egzemplarz gry dla siebie? Wystarczy wskoczyć na nasz Instagram -> Czytaj Komiksy na Instagramie gdzie znajdziecie post konkursowy. Na pewno go nie przegapicie.


1) Zacznij obserwować @czytajkomiksy i @portalgamespl
2) Pod tym zdjęciem napisz w komentarzu: Który z przeciwników Batmana waszym zdaniem jest najgroźniejszy
3) Możesz oznaczyć fanów komiksów DC, którzy chętnie zgarneliby grę: Batman. Wszyscy kłamią
4) Udostępnij w stories zdjęcie konkursowe. Na zdjęciu oznacz profil.

Powodzenia!

Regulamin konkursu Batman: Wszyscy kłamią – Konkurs

 1. Uczestnictwo w konkursie Batman. Wszyscy kłamią (Konkurs) oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
 2. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią Konkursu, priorytet mają ustalenia z regulaminu Konkursu.
 3. Konkurs organizuje redakcja serwisu czytajkomiksy.pl (Organizator).
 4. Zgłoszeniem wzięcia udziału w Konkursie jest spełnienie wymogów opisany w poście na Instagramie.
 5. Uczestnikiem jest każda osoba, która zgłosi się w wymaganym terminie.
 6. W Konkursie nie mogą wziąć udziału członkowie redakcji czytajkomiksy.pl oraz ich rodziny.
 7. Jedna osoba może nadesłać jedno zgłoszenie.
 8. Laureat konkursu zostanie wylosowany a film opublikowany na Instagram Stories
 9. Termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu Batman. Wszyscy kłamią to 08.05.2022 r., godzina 23:59.
 10. Rozwiązanie Konkursu wraz z podaniem zwycięzcy zostanie opublikowane na Instastories 09.05.2022r. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem komentarza pod postem konkursowym. W odpowiedzi Laureaci zobowiązani są podać swoje imiona, nazwiska oraz adresy do wysyłki nagród. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 7 (siedmiu) dni od daty wysłania – nagroda przepada.
 11. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w Konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
 12. W przypadku otrzymania nagrody, której wartość przekracza maksymalną kwotę zwolnioną z podatku od wygranych, Laureat zobowiązany jest do dopełnienia wszelkich czynności podatkowych oraz cywilno-prawnych we własnym zakresie i w pełni zwalnia z tych czynności Organizatora Konkursu.
 13. Poprzez zgłoszenie udziału w Konkursie, Uczestnik wyraża zgodę i upoważnia Organizatora do przetwarzania swoich danych osobowych w zbiorze danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji Konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
 14. Nagroda (gra Batman. Wszyscy kłamią) zostanie wysłana w ciągu 14 (czternastu) dni od opublikowania rozwiązania Konkursu.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za trudności związane z realizacją Konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe itp.).
 16. Zgłaszając swój udział w niniejszym Konkursie i biorąc w nim udział Uczestnik, jego rodzic lub opiekun podporządkowuje się postanowieniom niniejszego regulaminu i wyraża w pełni zgodę na jego treść.