fbpx
Marvel ComicsNa Ekranie

Ja Jestem Groot – Serial Disney+

Na Disney+ można już zobaczyć krótkometrażowy serial zatytułowany Ja Jestem Groot. Jest to pewnego rodzaju dodatek dla wszystkich fanów produkcji Marvela, którzy z utęsknieniem czekają na nowe filmy i seriale. Marvel pozwolił sobie na testowanie pewnych rozwiązań, które mają na celu umocnienie uniwersum. I tak w pierwszej kolejności powstałą produkcja What If..?, która została bardzo dobrze przyjęta. Studio zamówiło już drugi sezon. A tym razem na platformę trafia uroczy eksperyment z Grootem w roli głównej. Bo nie ma co się oszukiwać nie będzie to kino ambitne. Czy zatem warto sięgnąć po ten serial? Przekonacie się już za chwilę.

Ja Jestem Groot – Serial składa się tylko z pięciu odcinków. Śledzimy w nim losy małego Groota zarówno po wydarzeniach z pierwszego filmu Strażnicy Galaktyki, jak również po zakończeniu drugiej części. Twórcy mogli sobie pofolgować tworząc wcześniej nieznane przygody małego drewniaka. I tak widzimy tu jego pierwsze kroki, taneczną walkę z pewnym kosmicznym bytem czy odkrycie tajemniczej cywilizacji. W całej produkcji widzimy beztroskiego Groota w jego dziecięcej formie, jaką pokochali fani. Groot po prostu urzeka swoją nieporadnością, pomysłowością i charyzmą. Jednym z bardziej wzruszających odcinków jest przygotowanie laurki na cześć swojej drużyny, która jest też jego rodzinom.

Ja Jestem Groot – Serial dla każdego!

Jeżeli chodzi o formę to każdy z odcinków trwa zaledwie 3-5 minut. Jednak w tym czasie nie brakuje pomysłowości i zaskoczeń. I tak każdy z odcinków jest o czymś zupełnie innym, ale trzyma klimat. Jeżeli liczycie na gościnne występy innych Strażników Galaktyki to możecie się rozczarować. W jednym odcinku pojawia się jeden przedstawiciel. Jaki? Tego Wam nie będę zdradzał, bo musicie się o tym przekonać sami.

Ja Jestem Groot - Serial

Ja Jestem Groot – Serial to na pewno miłe zaskoczenie. Wcześniej takie produkcje były wyłącznie powiązane z bohaterami Disneya i Pixara. Teraz do grona Olafa, Złomka czy Baymaxa dołączył Groot. Tym samym otwierając drzwi dla superbohaterskiego uniwersum. Nie ma co ukrywać, że ten krótkometrażowy serial to mała i urocza produkcja dla fanów Marvela. Zadowoli ona przede wszystkim fanów Groota i Strażników Galaktyki. Jest to miła odskocznia od poważnych produkcji, bo ten serial nic nie zmienia w uniwersum. Nie znajdziemy tu również jakiś przełomowych momentów w życiu głównego bohatera. To lekka i miła opowieść z dużym potencjałem na kolejne sezony. Kto jeszcze go nie widział to musi koniecznie zobaczyć!