fbpx
Komiksy dla dzieciKomiksy dla młodzieży

Kaczor Donald 2024/03 – 30-lecie pisma

Do sprzedaży trafił właśnie nowy magazyn Kaczor Donald 2024/03, który jest bardzo wyjątkowy. Dlaczego? Otóż z okazji 30-lecia pisma poza najnowszymi opowieściami dostajemy przedruk pierwszego Kaczora Donalda z 1994 roku. Tym samym pismo liczy sobie 100 stron co jest niebagatelną gratką dla kaczkofanów.

Warto również zaznaczyć, że zmienia się redaktor naczelna pisma. Obecnie będzie nią Jolanta Tomala, która w wydawnictwie Egmont od dawna zajmuje się tytułami Disneya. Miejmy nadzieję, że przedruk 1 numeru Kaczora Donalda to nie jedyna atrakcja w tym roku, ponieważ przed nami jeszcze 90 urodziny głównego bohatera.

Największą atrakcją komiksu Kaczor Donald 2024/03 to oczywiście przedruk pierwszego numeru. I tu ciekawostka, otóż pismo zostało odtworzone ze skanów i jak na taką technikę efekt jest zadowalający. Zmienił się również papier w stosunku do oryginalnego pisma, przez co w niektórych miejscach mamy delikatnie inne odcienie kolorystyczne. Oczywiście to nie jedyne atrakcje w tym miesiącu. Na półkach sklepowych i w księgarniach internetowych będzie można również nabyć nieco mniej „świąteczne” Giganty.

Dodaj komentarz