fbpx

Magazyn Lego Jurassic World 5/2020

W kioskach i salonach prasowych można już zakupić Magazyn Lego Jurassic World 5/2020. To dobra wiadomość dla fanów klocków Lego i dinozaurów. To, czego w tym magazynie nie mogło zabraknąć to oczywiście modelu lego, komiksu, plakatu oraz różnego rodzaju łamigłówek. Tym razem w nasze ręce wpadnie Vic Hoskins z quadem, czyli niejako złoczyńca z Jurassic World. Jego motto to: Dobry dinozaur to śpiący dinozaur. Dodatkowo w ramach promocji Ninjago dostajemy saszetkę z kartami kolekcjonerskimi z najnowszej serii. Jak wypadają klockowe dinozaury? Przekonacie się już za chwilę.

Przyznam, że jestem bardzo zdziwiony, że Lego wykupiło prawa do tworzenia zestawów Jurassic World. Nowe filmy nie zrobiły na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia pomimo wielkiej miłości do klasycznego parku jurajskiego. Chociaż z drugiej strony klockowe dinozaury i komiks z nimi to całkiem interesująca propozycja. Przez co ilość gazetek związanych z klockami Lego w naszym kraju stale się powiększa. Obecnie mamy Magazyn Lego City, Magazyn Lego Ninjago, Magazyn Lego Hidden Side i mój ulubiony Magazyn Lego Batman. Wiadomo ten ostatni jest dla mnie najbliższych ze względu na głównego bohatera.

Magazyn Lego Jurassic World 5/2020 – co w nim jest?

Jestem przekonany, że większość osób, które kupują magazyny Lego nie robią tego dla komiksu. Robią to dla minifigurek i modeli, jakie są dodawane do magazynu. Niemniej dla mnie jest to również duża dawka humoru w stylu Lego. Komiks oczywiście nawiązuje do bohatera i modelu, jaki znalazł się tym razem w magazynie. Nie brakuje dwustronnego plakatu i dużej ilości zagadek. Z jednej strony komiksy w magazynach Lego są bardzo podobne. Ich schemat jest powtarzalny, jednak za każdym razem są one zabawne. To jest ich największa siła. Osoby, które nie czują klimatu komiksów czy filmów związanych z duńskimi klockami nie zrozumieją tego. Ale też nie kupią tego magazynu, a naprawdę warto.

komiks Magazyn Lego Jurassic World 5/2020

Mogę śmiało powiedzieć, że dla fanów dinozaurów Magazyn Lego Jurassic World 5/2020 to dobra pozycja. Nowy bohater czy raczej antybohater z pojazdem to nie lada gratka dla fanów serii. Nawet nabrałem ochotę zrobić sobie maraton filmowy z Parkiem Jurajskim. W kolejnym numerze magazynu dostaniemy niejako przedłużenie tego zestawu. Znajdzie się w nim przyczepa wraz z małym Raptorem. Niestety przyjdzie nam poczekać na niego dwa miesiące. A teraz nie pozostaje mi nic innego jak razem z synem wziąć Vica Hoskinsa i po raz kolejny przeżyć urodzinowe przygody w komiksie Lego Jurassic World.

Magazyn Lego Jurassic World 5/2020

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Jurasic World 5/2020
  • Dodatek: Vic Hoskins z quadem
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 03.09.2019
  • Cena: 14,99 zł