fbpx

Marvel Movie Collection – Nowa kolekcja De Agostini

Już niedługo na naszym rynku pojawi się gratka dla wszystkich geeków. Marvel Movie Collection to nowa propozycja od De Agostini dla wszystkich fanów kinowego uniwersum Marvela. Dzięki niej możesz skompletować figurki postaci z uniwersum Marvela w skali 1:16. Iron Man, Hulk, Spider Man, Kapitan Ameryka czy Czarna Wdowa – to tylko kilka postaci, których figurki pojawią się w tej kolekcji.

Niezwykle wierne podobizny bohaterów udało się uzyskać dzięki starannemu procesowi, który wymagał obszernej dokumentacji, biegłości artystycznej i nieustannego nadzoru ze strony Marvel Studios. Efekt jest niesamowity – każda figurka została stworzona z niezwykłą starannością i z zachowaniem właściwych proporcji między postaciami.

Marvel Movie Collection de agostini

Te oficjalne kolekcjonerskie figurki są wykonane z żywicy metalicznej i ręcznie malowane. Przedstawiają najważniejszych dobrych i złych bohaterów filmów Marvel Studios. Każdy model opracowany na podstawie obszernej dokumentacji fotograficznej i skanów sylwetki o bardzo dużej rozdzielczości. Dzięki temu udało się uzyskać bardzo wierne podobizny filmowych bohaterów.

Marvel Movie Collection – Dlaczego warto?

Co warto podkreślić – kolekcja jest na licencji Marvela i wydawana po raz pierwszy w Polsce. Każdy kolejny numer kolekcji składa się z oryginalnej figurki oraz zeszytu, z którego dowiesz się wszystkiego o danym bohaterze oraz o grającym go aktorze. Dzięki fascynującej lekturze poznasz wypowiedzi reżyserów, scenarzystów i aktorów. Dowiesz się jak powstawały kultowe filmy Marvel Studios. To prawdziwa gratka dla pasjonatów uniwersum Marvela!

Ale to nie wszystko, ponieważ warto zamówić prenumeratę, dzięki której oprócz niższej ceny, otrzymasz wyjątkowe prezenty. Wśród nich: 3 plakaty filmowe, segregator na zeszyty kolekcji, podstawka na figurki, figurka Rocketa i metalowe pudełko Marvela. W ofercie prenumeraty PREMIUM otrzymasz natomiast aż 9 dodatkowych figurek bohaterów w skali 1:16: Iron Monger, Thanos (Infinity War), Smart Hulk, Surtur, Hulkbuster Iron Man, Thanos (Endgame), Korg, Cull Obsidian, Hulkbuster 2.0.

Zamów kolekcję w przedsprzedaży – https://bit.ly/deag-marvel – i otrzymaj dodatkowy prezent – figurkę Groota! Użyj kodu – MARVELPROMO!