fbpx
ArtykułyIDW Publishing

Nowości komiksowe Amber – Luty 2022

Jako że mamy już tak naprawdę koniec miesiąca można się spodziewać, że wszystkie komiksy miały już swoją premierę. Otóż nie. Jest jeszcze na co czekać, ponieważ mamy nowości komiksowe od wydawnictwa Amber na luty 2022. A w tym miesiącu czekają nas trzy komiksy, które są kontynuacjami wcześniej wydanych serii. Myślę, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Sonic The Hedhod tom 2: Punkt zwrotny 2

Kolejny tom o przygodach niebieskiego jeża, który pędzi niczym błyskawica. Po walce z doktorem Eggmanem, okazuje się, że złoczyńca zniknął i nie wiadomo co się z nim stało. Kolejne wioski i miasteczka są atakowane przez armie robotów a nasz bohater musi odkryć kto za tym stoi. Na szczęście z pomocą przychodzą mu przyjaciele z Ruchu Oporu i nie tylko. Jak zwykle czeka nas masa akcji w zawrotnym tempie.

Sonic The Hedhod tom 2: Punkt zwrotny 2 okładka
  • Scenariusz: Ian Flynn
  • Rysunki: Tracy Yardley, Adam Bryce Thomas i Evan Stanley!
  • Premiera: 1.02.2022

Recenzja komiksu możecie przeczytać tutaj -> Sonic The Hedhod tom 2: Punkt zwrotny

Avatar: Ścieżka Tsu’teya część 2

Kontynuacja filmowego hitu Jamesa Camerona w komiksowej wersji. Wydarzenia w tej opowieści rozgrywają się w tym samym czasie, co akcja filmu Avatar. I uzupełniają jego wydarzenia o wątki, które poszerzają nam świat i mieszkańców Pandory. W drugim tomie Tsu’tey przejmuje władzę nad klanem Navi i kontynuuje wojnę z najeźdźcami. Natomiast Jake Sully jako Toruk Makto zostaje jego prawą ręką, ale to poświęcenie Tsu’teya przybliża klan do zwycięstwa i staje się jego nagrodą dzięki Eywie. Ale to nie wszystko, w tym tomie znajdziesz również opowiadanie o tym, jak Jake Sully został Toruk Makto.

Avatar: Ścieżka Tsu’teya część 2 okładka
  • Scenariusz: Sherr L. Smith
  • Rysunki: Jan Duursema
  • Premiera: 18.02.2022

Recenzje pierwszego tomu możecie przeczytać tutaj -> Avatar: Ścieżka Tsu’teya część 1

Wojownicze Żółwie Ninja tom 3

Poznajcie przełomową historię pochodzenia żółwi oraz epickie opowieści o męstwie, lojalności, rodzinie i walce o przetrwanie. Będziecie świadkami bojów stoczonych przez żółwie oraz ich sojuszników przeciw starym i nowym wrogom w mrocznych i niebezpiecznych zaułkach i kanałach Nowego Jorku.

Jaka jest szansa spotkania zmutowanej lisicy polarnej w ciemnej nowojorskiej alejce? Po czyjej stronie stoi Alopex? Co robił Michelangelo w sylwestrową noc? Co się stało z diamentem drezdeńskim? Kim jest tajemniczy Francuz, ekspert parkour? Co to jest savate? Jaką tajną bronią dysponują laboratoria Stock Gen Research?

Wojownicze Żółwie Ninja tom 3 okładka

Scenariusz: Kevin Eastman, Tom Waltz
Rysunki: Dan Duncan
Premiera: 25.02.2022

Recenzje poprzednich tomów możecie znaleźć tutaj -> Wojownicze Żółwie Ninja tom 1, Wojownicze Żółwie Ninja tom 2

Jak widać nowości komiksowe wydawnictwa Amber na Luty 2022 prezentują się bardzo interesująco dla osób, które już wcześniej sięgnęły po te tytuły. Osobiście najbardziej czekam na Wojownicze Żółwie Ninja, ponieważ IDW Publishing pokazało nowe podejście do kultowego komiksu. Zdradzę Wam również to, że recenzje wszystkich wymienionych komiksów znajdziecie już niebawem u nas.

Dodaj komentarz