fbpx

Pixel Box DC idealny prezent dla Geeka

Wszyscy fani, komiksów, gier, mangi czy też fantastyki ucieszą się z takiego prezentu jak Pixel Box DC. Pudełko pełne gadżetów, obok którego żadne geek czy nerd nie przejdzie obojętnie. Tym razem w moje ręce wpadł Pixel Box DC czyli pudło nawiązujące tematyką do bohaterów tego wydawnictwa.

Trzeba przyznać, że dla znajomego, który interesuje się daną tematyką często ciężko znaleźć idealny prezent. Albo raczej jakiś prezent, który trafi w jego gust i nie jest powielony z tym co ma w spoich zbiorach. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest Pixel Box, i muszę przyznać, że od kiedy zacząłem się w to bawić moja kolekcja gadżetów jest coraz większa. Na początku miesiąca sprawdzam tematykę i jeżeli jest to coś związanego z moimi zainteresowaniami to biorę w ciemno. Ot takie sprawianie sobie prezentu.

Czym jest Pixel Box?

Pixel Box to tajemnicze pudło pełne najróżniejszych gadżetów. Skierowane jest głównie do tzw. nerdów i geeków. Wysyłane jest mniej więcej w połowie miesiąca, a każdy miesiąc ma inny temat przewodni. Nowy temat pojawia się każdego 2 dnia miesiąca. Zawartość takiego boxa to od 4 do 6 licencjonowanych produktów, dlatego warto, bo w większości przypadków to niekonwencjonalne rzeczy z górnej półki. Wiadomo, że część z nich może być nie trafiona, ale zawsze można liczyć na świetną limitowaną koszulkę.

Co znajduje się w Pixel Box DC?

Po bardzo udanym Pixel Box Marvel przyszedł czas niejako na konkurencje. Nie mogłem odpuścić takiej okazji, dlatego jak zobaczyłem temat DC Comics stwierdziłem, że muszę go mieć. Dwie licencje, o których wiedziałem wcześniej i które niejako zdradzają zawartośc dotyczyły Batmana, a druga Jokera. Z jednej strony niby ten sam brend, a jednaki inny. O ile z Batmana cieszyłem się i to bardzo to w przypadku Jokera już mniej. To wszystko dlatego, że ten szalony clown ostatnimi czasy mi się przejadł i raczej wole Riddera czy Mr. Freeza z całej palety przestępców Gotham City.

Pixel Box DC Recenzja

No dobra, zatem pod licencjom Batmana okazał się reflektor, mniej więcej w klimacie tego, co używa Jim Gordon wzywając Mrocznego Rycerza. I co ciekawe spełnia on tę samą funkcję. Wyświetla na ścianie jeden z 24 obrazów i to wygląda naprawdę przepięknie. Jedyny minus to mała liczba specjalnych wkładów do obrazów. Są tylko cztery, a co za tym idzie trzeba wybierać, które będą umieszczone na stałe z tych 24. Gadżet z Jokerem mnie bardzo ucieszył, a raczej mojego syna. Okazało się, że jest to dziobaty żartowniś, czyli nic innego jak kaczka do kąpieli w przebraniu Jokera. Teraz każda kąpiel jest dużo zabawniejsza.

CZYTAJ TAKŻE | Pixel Box MARVEL

Nie zabrakło również czegoś dla starszych odbiorców. Genialne okazały się szklanki na shoty z motywami bohaterów Ligi Sprawiedliwości. Teraz wystarczy tylko czekać na najbliższą imprezę w domu. Dodatkowo jak w każdym Pixel Boxie jest naklejka i przypinka. Tym razem z pixelową Wonder Woman. Jeżeli chodzi o koszulkę to jest GENIALAN! Mr. Freez, który sprzedaje lody. Pomysł świetny i jeszcze wykorzystanie wizerunku złoczyńcy z Batman: The Animated Series. No i na koniec figurka Batmana, również z animacji, ale dużo nowszej, bo Gods and Monsters.

Jak wypada Pixel Box DC?

Trzeba przyznać, że jest nieźle. Koszulka tak jak pisałem jest po prostu rewelacyjna, dlatego po raz kolejny nie zawiodłem się na Pixel Boxie. Co do figurki batmana, to mam już supermana z tej serii i brakuje mi teraz Wonder Woman co również wpływa na plus całego pudełka. Kaczka i reflektor to tak naprawdę gadżety bardziej dla mojego syna, niż dla mnie, ale to nie przeszkadza. Patrząc całościowo liczyłem trochę na szersze spektrum skoro jest to Pixel Box DC. Niestety większość gadżetów była związana z Batmanem, co dla niektórych może być lekkim rozczarowaniem. Ja na szczęście tego bohatera bardzo lubię, pomimo ostatnich komiksów Toma Kinga, który nie do końca wie, w jaką stronę tak naprawdę chce prowadzić Mrocznego Rycerza. Po raz kolejny przekonuje się, że taki pudełko jak Pixel Box to świetny prezent dla fana, geeka czy nerda. Już się nie mogę doczekać kolejnego tematu i kolejnej przesyłki!

Pixel Box DC Zawartość