fbpx

Pixel Box czyli fajny gadżet dla Geeka

Jeżeli nie wiesz co kupić jako prezent dla fana komiksów, mangi, gier czy fantastyki, to mam gotową odpowiedź. Pixel Box! Jest to fantastyczna tajemnicza przesyłka z gadżetami dla każdego fana. Marvel, DC, Władca Pierścieni, Harry Potter i wiele innych. Żaden geek czy nerd nie pogardzi takim prezentem.

Moi znajomi wielokrotnie zastanawiali się co sprawić mi jako prezent na różnego rodzaju okazje. Niby najprościej kupić komiks, ale pojawia się pytanie Jaki? Dlatego moja żona odkryła Pixel Boxa. I muszę przyznać, że jako posiadacz już czterech takich pudełek jestem bardzo zadowolony. Teraz śledzę tematy na kolejny miesiąc i jeżeli trafia w mój gust, to oczywiście biorę w ciemno.

Czym jest Pixel Box?

Pixel box to tak naprawdę tajemnicze pudełko pełne gadżetów. Można się było już spotkać z takimi książkowymi pudełkami. Tym razem jest to coś dla prawdziwych geeków. Bardzo ładne box, który jest wysyłany raz w miesiącu to świetna sprawa. W każdym miesiącu jest inny temat. Zawartość to od 4 do 6 licencjonowanych produktów, dobranych w taki sposób, że każdy będzie zadowolony. Oczywiście w 100% mogą nie trafić w twój gust, ale nie zdarzyło mi się, abym był zawiedziony. Zawsze można liczyć na świetną koszulkę lub coś innego do ubrania.

Jak działa Pixel Box?

Pixel Box

Działanie jest bardzo proste. Wchodzi na stronę pixel-box.pl, gdzie widzimy temat danego miesiąca. Następnie wybieramy, jaki box chcemy. Klasyczny czy mini. Ten drugi posiada mniej gadżetów. Po wybraniu zamawiamy i przychodzi najgorszy moment. czekanie. Niestety czekamy do końca miesiąca, aż temat się skończy. Osobiście zamawiam pod koniec danego miesiąca, aby skrócić sobie w pewien sposób oczekiwania. Potem przesyłka jest do nas nadawana około 14 każdego miesiąca. Trzeba przyznać, że przesyłka kurierska bardzo się sprawdza, bo po wysłaniu boxa następnego dnia można się cieszyć jego zawartością.

Co mogę znaleźć w boxie?

Tak jak pisałem wczęśniej w środku znajdują się tam najróżniejsze rzeczy. Mogą to być figurki kolekcjonerskie (nawet funko pop), koszulki, czapki, kubki, breloki, naklejki oraz inne kolekcjonerskie gadżety. Ostatnim jakiem zamówiłem był marcowy box zatytułowany Marvel. Oczywiście nie mogłem go odpuścić, zwłaszcza że dwie licencje, które ujawniono to X-Men i Kapitan Ameryka. A to, co znalazłem bardzo mnie ucieszyło. Przede wszystkim czapka z daszkiem z logo X-Men, to zdecydowanie coś, co trafia w mój gust. Jeżeli chodzi o Kapitana Amerykę, to tego brendu tym razem była mini replika tarczy. Co ciekawe nie tej klasycznej okrągłej tarczy, lecz pierwszej tarczy. Była ona wydana przy okazji filmu Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie. Na przezroczystym postumencie prezentuje się bardzo dobrze. Zwłaszcza jeżeli ktoś ma możliwość jej ekspozycji.

Pixel Box

Teraz przejdę już do bardziej zagadkowych elementów Pixel Boxa. Dla przypomnienia powiem, że główny temat, czyli Marvel to ogromna pula tego, co może się tam znajdować. Standardem jest naklejka i przypinka, specjalnie przygotowana na tę okazję. Tym razem nawiązuje do kapitan Marvel. Nie dziwi mnie to, skoro box zostaje wydany w okolicy filmu. Kolejna rzecz to koszulka I’m Avenger. I tu kolejne zaskoczenie, bo jej design jest naprawdę interesujący. Na początku jak zobaczyłem czarny kolor, to kręciłem nosem. Niestety czarnych koszulek mam nadmiar. Tu przełamanie czarni kolorami to świetny pomysł. Kolejną rzeczą jest pakiet naklejek z Deadpoolem. To jak najbardziej pozytyw, nie znam osoby, która nie przepada za tym szalonym antybohaterem. Zwłaszcza po filmie z Ryanem Reynoldsem. Na koniec coś, co obecnie rezyduje u mnie w pracy. Nietypowa figurka. Tym razem losowa 1 z 3. Można było trafić Lokiego, Thora lub Doktora Strangea. Trafił mi się ten ostatni, z czego jestem niezmiernie rad. 

Jak wypada Pixel Box ?

Pixel Box Marvel w moim odczuciu wypada bardzo dobrze. Zamawiałem już wcześniej kilka i nie trafiały one 100% w mój gust. Ten box to był strzał w dziesiątkę. Zarówno rzeczy do ubrania, jak i figurka przypadły mi bardzo do gustu. Najmniej naklejki z Deadpoolem, a to za sprawą tego, że nie mam pomysłu gdzie je nakleić. Niemniej na pewno ktoś z moich znajomych się ucieszy przy najbliższej okazji. Jeżeli szukasz prezentu dla fana, geeka czy nerda to zdecydowanie warto. Oczywiście w ofercie są też Mistery Boxy z głównym tematem i przyznam, że szykuje się do zakupu boxa o tematyce Star Wars. Tu mogę w ciemno powiedzieć, że będę zadowolony. Pixel Box jest świetną alternatywą prezentową. Nawet osoba dająca prezent może mieć niespodziankę. Warto ryzykować, ja już szykuje się na czerwcowego boxa o tematyce DC.