fbpx

Magazyn Lego City 6/2020

Do kiosków i salonów prasowych trafił kolejny numer miesięcznika Lego City 6/2020. To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów kultowych klocków. To, co w przypadku Magazynów Lego jest najmocniejszą stroną to dodatki w postaci minizestawów lub minifigurek. W tym przypadku dostajemy bohatera, który w City jest złotą rączką i właśnie o nim jest komiks. Co jeszcze znajdziemy w najnowszym numerze Lego City?

Lego City to chyba jeden z najbardziej lubianych i różnorodnych zestawów klocków. Z jednej strony jest nam bardzo bliski, a z drugiej daje pełną dowolność, ponieważ w City możemy znaleźć wszystko. Nie brakuje tu policjantów, złodziei, strażaków czy budowlańców. Dlatego nie dziwi mnie, że obok magazynów Lego Ninjago, Lego Batman czy Lego Hidden Side znalazło się również miejsce dla Magazynu Lego City. A tym razem fani remontów i maszyn budowlanych będą zadowoleni. Jako minifigurka jest Harl Hubbs wraz ze swoimi narzędziami. A do tego masa łamigłówek i zadań dla najmłodszych.

Magazyn Lego City 6/2020 – co w nim jest?

Magazyny lego to przede wszystkim humorystyczny komiks. W tym przypadku jest to jedna zamknięta opowieść, w której poznajemy Harla Hubbsa. Jest to złota rączka w City, chociaż nie wszyscy go doceniają. Wszystko za sprawą jego niekonwencjonalnych pomysłów. Komiks w Magazyn Lego City 6/2020 opowiada o tym jak musi on pomóc w rozwiązaniu problemu ze stadionem piłkarskim. Niestety został on źle zbudowany i zagraża bezpieczeństwu nie tylko mieszkańców City, ale również słodziutkim króliczkom. Nasz bohater rusza do akcji, bo jak na złotą rączkę przystało potrafi rozwiązać każdy problem. Komiks zajmuje cały magazyn i jest przeplatany zadaniami związanym z opowieściami. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie, ponieważ w trakcie czytania możemy wspólnie z dziećmi rozwiązywać interesujące zagadki. Nie zabrakło również promocji zestawów Lego.

Magazyn Lego City 6/2020

Magazyn Lego City 6/2020 to przede wszystkim nowy zestaw, a w tym przypadku minifigurka Lego. Harl Hubbs razem ze swoim wyposażeniem prezentuje się rewelacyjnie. Figurka ma dwa wyrazy twarzy jak to w przypadku nowszych minifigurek Lego, a do tego łopatę i ubijak do asfaltu. Ubijak pojawia się również w komiksie. Jest jeszcze barierka, więc ilość gadżetów jest naprawdę duża, co rekompensuje brak pojazdu. Jak dla mnie super sprawą, bo można go dołączyć do dowolnej ekipy budowlanej i świetnie się będzie prezentował. Kolejny zapowiedziany numer skupi się na podwodnej przygodzie wraz z minifigurką nurka i rekinem. Rekin przypomina te, które miałem w czasach dzieciństwa dlatego nie będę mógł przegapić następnego numeru. Patrząc na zawartość tego numeru magazynu Lego fani kultowych klocków powinni być zadowoleni. Zarówno ci mali jak i ci więksi.

Lego City 6/2020

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego City 6/2020
  • Dodatek: Figurka Harl Hubbs z narzędziami
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 03.06.2019
  • Cena: 12,99 zł