fbpx

Magazyn Lego Batman 3/2020

W kioskach i salonach prasowych pojawił się kolejna pozycja dla fanów Lego. Magazyn Lego Batman 3/2020 to zdecydowanie propozycja dla dużych i małych wielbicieli nie tylko słynnych klocków, ale i komiksów. Zwłaszcza jeżeli ktoś tak jak i ja jest fanem Batmana. Niezmiernie cieszy mnie to, że tym razem jako dodatek pojawia się minifigurka Riddlera, który jest moim ulubiony złoczyńcą w Gotham City. Co jeszcze znajdziemy w magazynie Lego Batman?

Mrocznego Rycerza z Gotham City chyba wszyscy znają. Zyskał duże zainteresowanie wśród cieci poprzez pojawienie się w świecie Lego. Dostał nawet swój własny film Lego Batman. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, że na naszym rynku pośród innych magazynów Lego takich jak Lego Ninjago, Lego Hidden Side znalazło się również miejsce na Magazyn Lego Batman. A fani zarówno komiksów jak i klocków sięgnęli po nie z miłą chęcią. Zwłaszcza że minifigurki związane z Gotham City są naprawdę świetne.

Magazyn Lego Batman 3/2020 – co w nim jest?

Jak to bywa w przypadku magazynu Lego, jego główną część zajmuje komiks. Tym razem oprócz Batmana pojawia się nie kto inny jak Riddler. Tym razem hipnotyzuje on miasto poprzez książkę z zagadkami. Generalnie jest tu dużo śmiechu i zabawnych sytuacji. Nie zabraknie również kolorowych kadrów klockowego Gotham City. To, co jest najbardziej interesujące w komiksach lego, to to, że są one wizualnie bardzo przyjemne dla młodego czytelnika. Oczywiście nie mogło zabraknąć zadań, łamigłówek i dwustronnego plakatu. W tym numerze magazynu mocno zaznaczona jest rola Batwinga i Batodrzucowca. Jest to typowo marketingowe działanie, ponieważ takie zestawy są dostępne na rynku. Oczywiście jest to tylko przemycone, a nie na zasadzie „kup ten zestaw”.

Magazyn Lego Batman 3/2020 recenzja

Magazyn Lego Batman 3/2020 to przede wszystkim również minifigurka lego. W tym przypadku Riddler, którego jak już wspomniałem uwielbiam. Oprócz samej figurki mamy również sejf, łom i dwa banknoty. Czyli można powiedzieć klasyczny zestaw złoczyńcy. Zdecydowanie na plus jest to, że możemy poszerzyć swoją kolekcję o kogoś innego niż Batman. Niestety następny numer to kolejna wariacja na temat nietoperza. Wychodzi na to, że co dwa miesiące mamy Batmana z gadżetami. Trochę szkoda, bo różnorodność postaci w Gotham City jest naprawdę duża. Niemniej za cenę 14,99 zł warto mieć w swojej kolekcji różne warianty minifigurek Lego Batman. Jeżeli masz w domu fana klocków Lego to ten magazyn jest zdecydowanie wart Twojej uwagi!

Magazyn Lego Batman 3/2020

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Batman 3/2020
  • Dodatek: Figurka J.B z pistoletem na duchy
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 21.05.2019
  • Cena: 14,99 zł