fbpx

Magazyn Lego Hidden Side 4/2020

Czy jesteście fanami klocków Lego? A może lubicie się trochę bać? Jeżeli na oba pytania wasza odpowiedź jest twierdząca to Magazyn Lego Hidden Side 4/2020 jest właśnie dla Was. Najnowszy numer już trafił do kiosków, a w nim jak zwykle komiks, masę zagadek oraz dużo zabawy i śmiechu. Oczywiście nie zabrakło również czegoś dla dzieci. Tym razem fani klocków Lego dostaną w swoje ręce figurkę J.B!

Ten magazyn poświęcony jest serii Lego Hidden Side. Zawiera wciągającą historię miasteczka Newbury, w którym nieustraszeni łowcy duchów, za pomocą specjalnych aplikacji w telefonach próbują ochronić miasto przed upiornymi zjawami. W każdym wydaniu znajdziemy kolejną porcję wciągających przygód, zagadek i konkursów z nagrodami. Oczywiście nie brakuje również dodatku w postaci klocków lego.

Co to jest Magazyn Lego Hidden Side?

Jeżeli nie słyszeliście o Lego Hidden Side to nic dziwnego. Jest to dość nowa seria słynnych klocków, która jest skierowana do nieco starszych dzieci. W 2019 roku pojawiły się pierwsze zestawy i już zyskały na popularności. Lego obecnie działa na wielu paszczyznach dlatego nie dziwi, że powstał również serial animowany, który obecnie ma 2 sezony. Bardzo mnie cieszy, że pojawił się Magazyn Lego dedykowany właśnie tej serii. Dzięki temu na rynku mam już ich całkiem sporo. Dzięki temu każdy znajdzie tematyką dla siebie i serie swoich ulubionych klocków.

Magazyn Lego Hidden Side

Magazyn Lego Hidden Side 4/2020 powiela schemat innych magazynów z serii. Dotyczy on jednak tego co dziej się w miasteczku Newbury. Komiks jak zawsze jest bardzo zabawny, z licznymi gagami i śmiesznymi sytuacjami. To, co jest zdecydowanie dużym plusem to przyjemna forma graficzna. Jest on bardzo prosta i kolorowa. No i komiks to jedna zamknięta całość. Tym razem rozgrywa się na budowie. Zadania i łamigłówki są nieco trudniejsze niż w innych magazynach lego, bo seria tak jak wspominałem jest skierowana do nieco starszych dzieci. Nie zabrakło również gry i dwustronnego plakatu z duchami. W tym numerze jako dodatek jest figurka J.B. Czyli pani doktor, która stworzyła technologię do łapania duchów i zjaw w świecie Lego. Muszę przyznać, że jej figurka jest świetna. Zwłaszcza że ma dwie opcje twarzy.

Dla kogo jest Magazyn Lego?

Czy kupując Magazyn Lego Hidden Side 4/2020 robisz to dla dziecka, czy też dla siebie? Nie ma różnicy. Jako tata 4-letniego syna jestem bardzo zadowolony, że możemy wspólnie bawić się Lego. Niewątpliwie plusem jest lekki klimat grozy związany z duchami i zjawami. Komiks na budowie jest rewelacyjny, zwłaszcza jeżeli ktoś lubi również Lego City. Sama figurka tak jak wspominałem sprawdza się w każdej zabawi. Nie musi ona dotyczyć polowań na duchy. Już zastanawiam się nad jakimiś klimatycznymi zdjęciami tej figurki. Tak, lubię robić zdjęcia figurkom Lego. Dlatego Magazyn Lego Hidden Side to świetny gadżet dla małych i dużych fanów klocków Lego. Ja już czekam na kolejny numer!

Magazyn Lego Hidden Side 4/2020 recenzja

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Entertaiment Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Hidden Side 4/2020
  • Dodatek: Figurka J.B z pistoletem na duchy
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 26.05.2019
  • Cena: 12,99 zł