fbpx
ArtykułyIDW Publishing

Nowości komiksowe Amber – Marzec i Kwiecień 2022

Mamy już tak naprawdę koniec miesiąca, w którym wydawnictwo Amber przygotowało dla swoich czytelników trzy nowości komiksowe. Każdy komiks to zupełnie inny klimat i zupełnie inna grupa docelowa. Wyruszymy w kosmos za sprawą komiksu Kolonizacja tom 3: Drzewo Macierzy, dowiem się jaki los spotkał doktora Eggmana, a fani Korry otrzymają nowy cykl w swoje ręce. Myślę, że wszyscy znajdą coś dla siebie.

Kolonizacja tom 3: Drzewo macierzy

XXXIII stulecie. Ludzkość zdołała skolonizować liczne światy dzięki pomocy pokojowej i życzliwej pozaziemskiej cywilizacji Atilów i jej zaawansowanej technologii. Ale wiele statków kosmicznych, które wyruszyły na podbój kosmosu kilka lat przed pierwszym kontaktem z kosmitami, zaginęło w przestrzeni. Zagubione w bezmiarze kosmosu statki stały się łupem i stawką w rozgrywce między wszelkiego rodzaju grabieżcami. Aby odnajdować te statki pierwszych kolonistów, Agencja sformowała doborowe zespoły, a wśród nich zespół dowodzony przez Millę Aygon.

Kolonizacja tom 3: Drzewo Macierzy
  • Scenariusz: Denis-Pierre Filippi
  • Rysunki: Vincenzo Cucca
  • Premiera: 28.03.2022

Recenzje poprzednich tomów możecie przeczytać tutaj -> Kolonizacja tom 1, Kolonizacja tom 2

Sonic the Hedgehog: Los doktora Eggmana tom 1

Niebieska błyskawica ponownie w akcji! Kolejne trudne wyzwanie! Po bardzo długich poszukiwaniach Sonic odnajduje doktora Eggmana. Czy uda mu się poznać
jego prawdziwe zamiary? Razem z Shadowem – swoim dawnym rywalem – Sonic musi podjąć trudną decyzję. Czy zaufać geniuszowi zła? Wielkie tajemnice czekają na Sonica w tej szaleńczej przygodzie! Na szczęście z pomocą swoich przyjaciół – w tym nowego sojusznika – Sonic bez problemu prześcignie wszystkich przeciwników!

Sonic the Hedgehog: Los doktora Eggmana tom 1
  • Scenariusz: Ian Flynn
  • Rysunki: Tracy Yardley, Adam Bryce Thomas i Evan Stanley
  • Premiera: 07.04.2022

Recenzje poprzednich tomów możecie przeczytać tutaj -> Sonic the Hedgehog tom 1, Sonic the Hedgehog tom 2

Legenda Korry: Ruiny imperium tom 1

W przeddzień pierwszych wyborów Królestwu Ziemi zagraża widmo przeszłości. Podczas gdy Kuvira staje przed sądem, by odpowiedzieć za liczne zbrodnie, zwolennicy jej imperialnych zapędów szykują się do kolejnej wojny. Kiedy Korra i Drużyna Awatara mają wątpliwości, jak rozwiązać tę sytuację, jedyna nadzieja leży w wielce ryzykownej misji!

Scenariusz: Michael DiMartino
Rysunki: Michelle Wong
Premiera: 21.04.2022

Recenzje poprzedniego cyklu możecie znaleźć tutaj -> Legenda Korry: Wojna o wszystko tom 1

Legenda Korry: Ruiny imperium tom 1

Jak widać nowości komiksowe wydawnictwa Amber na marzec i kwiecień 2022 prezentują się bardzo interesująco dla osób, które już wcześniej sięgnęły po te tytuły. Osobiście najbardziej czekam na dalszy ciąg cyklu komiksowego Kolonizacja oraz przygody Korry. Zdradzę Wam również to, że recenzje wszystkich wymienionych komiksów znajdziecie już niebawem u nas. A komiksy są obecnie do nabycia w bardzo atrakcyjnej cenie (nawet do – 40%) w sklepie internetowym Gildia.pl

Dodaj komentarz