fbpx

Magazyn Lego Batman 4/2021 (Joker)

W kioskach i salonach prasowych można już wypatrywać, a zarazem nabyć Magazyn Lego Batman 4/2021. Jest to pozycja, którą docenią zarówno fani klocków Lego jak również fani komiksów. Pomimo faktu, że film Lego Batman nie zrobił na mnie jakiegoś porażającego wrażenia, komiksy z jego przygodami są bardzo zabawne. A jak do tego dochodzi jeszcze interesująca minifigurka, to nic tylko się cieszyć. Co znajdziemy w samym magazynie? Przekonacie się już za chwilę.

Nie ma co ukrywać, ale Batman jak i samo Gotham City już na stałe zagościło w klockowym świecie. Dlatego nie dziwi już nikogo, że Mroczny Rycerz dostał swój dedykowany Magazyn Lego. Oczywiście największą popularnością cieszy się Magazyn Lego Ninjago i Magazyn Lego Ninjago Legacy. Jednak fani komiksów mogą również sięgnąć po Magazyn Lego Avengers a w nim z miesiąca na miesiąc pojawiają się minifigurki kluczowych herosów. Najnowszy numer gazetki o klockowym Batmanie należy jednak do Jokera.

Magazyn Lego Batman 4/2021 – co w nim jest?

Jeżeli zbieracie lub mieliście w swoich rękach jakikolwiek z magazynów Lego to zapewne zauważyliście ich schematyczność. Zawierają one komiks, łamigłówki, zadania, plakat oraz konkurs. Magazyn Lego Batman 4/2021 oczywiście powiela ten schemat. Nie jest to jednak złe, ponieważ dzięki temu możemy spodziewać się dobrej zabawy. Tym razem w komiksowej historii Joker wpada na pomysł, aby unieruchomić Batmana i jego sprzęt. Dzięki swojemu działu na klej przytwierdza on Batmobil do ulicy, dzięki czemu może realizować swój niecny plan. Rozwiązanie zagadki jak pozbyć się zielonej mazi nie jest takie łatwe. Na szczęści dzięki pomocy Alfreda i Robina, Batman znajduje sposób na usunięcie działania miotacza kleju. Z czego nie jest oczywiście zadowolony Joker. Magazyn zawiera również drugi, jednostronicowy komiks, w którym Batman mierzy się z Clayfacem.

Magazyn Lego Batman 4/2021

Magazyn Lego Batman 4/2021 to dobra pozycja dla młodszych fanów Mrocznego Rycerza. Jest to również okazja do wspólnej zabawy, bo poza komiksem mamy tu szereg zadań i łamigłówek. Znajduje się tu także gra „wyroluj łotra”. Historia w komiksie jak zwykle jest zabawna i pełna zwrotów akcji. Zawsze tak jest w przypadku Jokera. Graficznie jest ok, bo rysunki są proste i kolorowe. Najważniejsze jest również to, że bardzo dobrze odzwierciedlają one klockowy świat. Co do samej minifigurki to Joker i jego miotacz kleju to świetny dodatek. Klasyczny clown i konstrukcja znana z opowieści komiksowej ucieszą nie jednego fanka klocków Lego i uniwersum DC Comics. A już pod koniec września w kolejnym numerze kolejny łotr – Pingwin!

Magazyn Lego Batman 4/2021 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Batman 4/2021
  • Dodatek: Joker + miotacz kleju + karty Ninjago seria 6
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 29.07.2021
  • Cena: 14,99 zł