fbpx

Magazyn Lego Ninjago 7/2021

Wakacje trwają a w salonach prasowych i kioskach można już nabyć Magazyn Lego Ninjago 7/2021. Pozostajemy w klimatach wyspiarskich i to nie tylko za sprawą minifigurki, ale również komiksu, jaki się w nim znajduje. Dodatkowo nie brakuje w nim łamigłówek, zadań, plakatu oraz materiałów do wspólnej zabawy. Wszystko związane jest tak jak już wspomniałem z tajemniczą wyspą, na którą trafili nasi bohaterowie. Tym razem dowiem się jednak nieco więcej o samych wyspiarzach. Jak prezentuje się dołączona minifigurka? Co znajdziemy w magazynie Lego? Przekonacie się już za chwilę.

Lego Ninjago to chyba jedna z najpopularniejszych serii wśród młodych użytkowników. Dlatego nikogo nie dziwi, że pojawiają się coraz to nowe zestawy i reedycje wcześniej już powstałych. Dodatkowo Lego Ninjago to również książki, kolorowanki i oczywiście magazyn z komiksem. Na polskim rynku dostępne są również: Magazyn Lego City, Magazyn Lego Batman czy też mój ulubiony Magazyn Lego Avengers. Trzeba pamiętać, że dla jednych jest to nowa minifigurka, dla innych to kolejne klocki, a dla mnie to komiks i wspólna zabawa z moim synem.

Magazyn Lego Ninjago 7/2021 – co w nim jest?

W magazynie Lego Ninjago 7/2021 nasi bohaterowie dalej przemierzają tajemniczą wyspę, na której zniknęli Mistrz Wu i Misako. Teraz robi się jednak bardzo niebezpiecznie, ponieważ zostają schwytani przez strażników wyspy. Okazuje się, że zanim trafią oni do ich wodza muszą się z nimi zmierzyć w kilku konkurencjach. czeka ich szaleńczy rejs katamaranami podczas burzy. Walka z gigantycznym kamiennym totemem jak również zmierzenie się z samymi strażnikami. Wszystko ma swój cel. Jaki? Tego nasi bohaterowie nie wiedzą, co może doprowadzić ich do niemiłych konsekwencji. Czy tym razem nasi bohaterowie poradzą sobie z przeciwnościami losu? I o co tak naprawdę chodzi strażnikom wyspy?

Magazyn Lego Ninjago 7/2021

Magazyn Lego skierowany jest do grupy wiekowej 7+. Jest to dedykowane trudnością zadań i łamigłówek, jakie znajdziemy w numerze jak również grupy docelowej samych zestawów Lego Ninjago. Tak jak w poprzednim numerze cały numer obfituje wręcz w dżunglowy klimat i to nie tylko za sprawą komiksu. Wszystko jest to fajnie powiązane i przeplatane. Sam komiks to albo lubi się klimat komiksów Lego lub też nie. Graficznie nie ma tu nic odkrywczego. Rysunki są proste, kolorowe, a autorzy starają się w pełni oddać elementy klockowego świata. Kai z miotaczem jest dziwny. O ile sam minifigurka jest identyczna jak ta w zestawach to dziwny miotacz ognia zupełnie mi do niego nie pasuje. Chociaż już widzę jego zastosowanie w innych setach. Warto również wspomnieć, że wraz z magazynem dostajemy saszetkę z nową serią kart kolekcjonerskich Ninjago. Mam nadzieję, że w kolejnym numerze nasi bohaterowie trafią wreszcie na jakieś ślady swoich bliskich i poznamy kolejne tajemnice wyspy.

Magazyn Lego Ninjago 7/2021 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

  • Tytuł: Magazyn Lego Ninjago 7/2021
  • Dodatek: Kaj + karta limitowana z kolekcji + saszetka z kartami
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 15.07.2021
  • Cena: 12,99 zł