fbpx

Magazyn Lego Avengers 4/2021 (War Machine)

Wszyscy fani klocków Lego i superbohaterów muszą natychmiast udać się do kiosków i salonów prasowych. Magazyn Lego Avengers 4/2021 jest już dostępny i szybko znika z półek. Wszystko za sprawą fantastycznej minifigurki, jaka została dołączona do magazynu. Tym razem jest to przyjaciel Iron Mana czyli War Machine. I trzeba przyznać, że prezentuje się on fenomenalnie. Jest to niezła gratka dla tych co nie mają tego bohatera w swojej kolekcji. Co jeszcze znajdziemy w magazynie? Przekonacie się już za chwilę.

Od zeszłego roku na naszym polskim rynku można trafić na Magazyn Lego Avengers. I muszę przyznać, że cieszy się on coraz większą popularnościom. Można to zauważyć na wielu grupach związanych z kultowymi klockami. Oczywiście Magazyn Lego Ninjago, Magazyn Lego City czy Magazyn Lego Batman nadal są wydawane i cieszą się również dużą popularnością. Niemniej w moim przekonaniu to gazetka poświęcona Avengers obecnie przypada mi najbardziej do gustu. Za każdym razem mieliśmy wspaniałą minifigurkę. Tym razem magazyn również niezawodni, bo tak jak wspominałem dostajemy War Machina.

Magazyn Lego Avengers 4/2021 – co w nim jest?

Magazyny lego mają swój utrwalony schemat i tak jest również i w tym przypadku. Oczywiście nie jest to nic złego, bo wiemy czego możemy się w nim spodziewać. Magazyn Lego Avengers 4/2021 zawiera zabawny komiks, zagadki, łamigłówki, mini grę i oczywiście plakat. Jeżeli chodzi o historię to tym razem bohaterem jest nie kto inny jak War Machine, ale nie zabraknie również innych członków Avengers. Jak się okazuje na naszej planecie zaczyna dziać się coś dziwnego, a wszystko za sprawą Super Skrulla. Nasi herosi będą musieli stawić mu czoła, a jak wiadomo, Super Skrull nie jest łatwym przeciwnikiem. Posiada on moce całej fantastycznej czwórki. Jak się jednak później okazuje nie jest on taki straszny, a na dodatek jest fanem Avengers. Co z tego wyniknie? Jak poradzą sobie nasi bohaterowie? Tego Wam nie zdradzę, bo historia jest bardzo zabawna i pełna zwrotów akcji. Oczywiście w stylu i humorze znanym z publikacji Lego.

Magazyn Lego Avengers 4/2021

Historia zawarta w komiksie jest jak zwykle prosta, kolorowa i zabawna. Te trzy aspekty sprawiają, że jest to bardzo dobra pozycja jeżeli chcemy wciągnąć młodsze pokolenie w świat komiksów. Oczywiście poprzez klocki Lego. Magazyn jest przeznaczony dla grupy wiekowej 7+, ale czytając komiks młodszym dzieciom będzie dużo frajdy. To, co podoba mi się w gazetkach Lego jest forma połączenia opowieści przeplatanej z zadaniami. I w tym przypadku mamy również wykorzystanie naszego bohatera. Tak jak wspomniałem War Machine jest świetny nie tylko dlatego, że bardzo lubię tego bohatera, ale za wykorzystanie wrotek jako działa. Naprawdę jest to genialny pomysł. Cieszę się, że wydawnictwo Blue Ocean Media postanowiło sięgnąć po ten magazyn. Jak wiemy w naszym kraju jest bardzo dużo fanów Marvela. Tak więc jeżeli nie macie jeszcze w swojej kolekcji tego magazynu to, czym prędzej radzę to zmienić. W kolejnym numerze czekają nas przygody Iron Spidera. Już się nie mogę doczekać.

Magazyn Lego Avengers 4/2021 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Avengers 4/2021
  • Dodatek: War Machine
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 15.08.2021
  • Cena: 14,99 zł