fbpx
Magazyn Lego

Magazyn Lego City 6/2021

W kioskach i salonach prasowych można już nabyć Magazyn Lego City 6/2021. Jest to dobra wiadomość, bo oprócz komiksu dla dzieci dostajemy kolejny interesujący model z klocków Lego. Tym razem dostajemy coś, co pomoże utrzymać czystość w naszym mieście. Jest to mini zamiatarka czy też pojazd sprzątający, który dzięki swoim gabarytom jest bardzo uroczy. A o czym jest komiks i co jeszcze znajdziemy w magazynie? Przekonacie się już za chwilę!

Nie znam osoby, która nie słyszała o klockach Lego. Łączą one pokolenia, dają kreatywną zabawę i dają nam masę radości. Lego City dostało nawet swój własny serial animowany, a jego bohaterów można znaleźć w niektórych zestawach. Wiadomo, że miasto to nie wszystko, bo na naszym rynku można znaleźć również Magazyn Lego Batman, Magazyn Lego Avengers czy też Magazyn Lego Ninjago. Jest tego dużo i każdy magazyn jest do siebie podobny jednak jest to pewnego rodzaju standard. W najnowszym magazynie Lego City znajdziemy wspomnianą wcześniej mini sprzątaczkę. Oczywiście kierowca tego pojazdu jest głównym bohaterem komiksu w magazynie. A o czym jest historia? Jest ona idealna na gorące dni, ponieważ dotyczy lodów.

Magazyn Lego City 6/2021 – co w nim jest?

Historia, jaką znajdziemy w magazyn Lego City 6/2021 jak to zwykle bywa w tych komiksach jest pełna humoru i zabawnych sytuacji. Głównym bohaterem jest Szymon Srebrny, który należy do ekipy sprzątającej w mieście City. Zbliża się Turniej Zawodowców, czyli rozgrywki piłkarskie różnych grup znajdujących się w City. Dlatego na boisku zmierzą się policjanci, strażacy, złodzieje, a nawet sam burmistrz. Niestety w turnieju nie biorą udziały sprzątacze. W tym samym czasie w fabryce następuje awaria, przez co całe miasto zostaje zalane kolorowymi lodami. Ten kataklizm można pokonać tylko w jeden sposób – chwycić za łyżki i je zjeść. Inicjatorem tego pomysłu jest właśnie Szymon Srebrny, a co z tego wyniknie musicie przekonać się sami.

Magazyn Lego City 6/2021

Magazyn Lego City 6/2021 to świetna zabawa, nie tylko ze względu na dodatek w postaci klocków Lego. Historia zawarta w komiksie jest bardzo zabawna i przeplatana różnego rodzaju zadaniami. Dzięki temu młodsi czytelnicy mogą się wykazać, a zadania są naprawdę bardzo ciekawe. Pojawia się coraz więcej zadań wymagających kreatywności i dodatkowych klocków. W kolejnym numerze wybierzemy się w morskie głębiny razem z nurkiem i jego podwodnym skuterem. Co prawda w zeszłym roku nurków było już dwóch. Być może kolejny numer dostarczy nam kolejnego interesującego mieszkańca City.

Magazyn Lego City 6/2021 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego City 6/2021
  • Dodatek: zamiatarka ulic ze sprzątaczem
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 07.06.2021
  • Cena: 12,99 zł