fbpx

Magazyn Lego City 7/2020

W kioskach i salonach prasowych jest już do nabycia Magazyn Lego City 7/2020. To na pewno dobra wiadomość dla fanów klocków Lego. Oczywiście jak to zwykle bywa nie mogło zabraknąć dodatku w postaci minifigurki. Tym razem dostajemy wspaniałego fotografa, który w stroju nurka robi najlepsze zdjęcia na świecie. Dodatkowo komiks, który znajduje się w magazynie jest właśnie o nim. Marek Migawka przeżywa w nim swoje podwodne przygody. A co jeszcze znajduje się w najnowszym numerze magazynu Lego City?

Najbardziej popularną serią klocków jest Lego City. Daje on bardzo dużą dowolność w tworzeniu zestawów, bohaterów jak również historii. W City można znaleźć dosłownie wszystko, od klasycznych służb jak policjanci, strażacy, medycy po budowlańców i zwykłych mieszkańców. Dlatego nie dziwi mnie, że obok magazynów Lego Ninjago, Lego Batman czy Lego Hidden Side znalazło się również miejsce dla Magazynu Lego City. Tym razem coś nietypowego, bo minifigurka Marka Migawki. Jest on fotografem a w tym wydaniu magazynu Lego robi on zdjęcia pod wodą. Nie zabrakło również masy zadań i łamigłówek na dzieci.

Magazyn Lego City 7/2020 – co w nim jest?

W magazynie Lego nie brakuje humoru, a to oczywiście znajdziemy w komiksie. Od jakiegoś czasu mamy jedną zamkniętą opowieść o bohaterze, który jest związany z dodawanym zestawem. Tak też jest i w tym przypadku. Nurek z aparatem, czyli Marek Migawka wyrusza na poszukiwania legendarnej kałamarnicy. Oczywiście planuje jej zrobić fantastyczne zdjęcie. Komiks jest pełen niekonwencjonalnych pomysłów i zabawnych sytuacji. Pojawia się tu nawet gigantyczne sushi. Nasz bohater musi się zmierzyć, ze swoim rywalem, który planuje złapać bezbronne morskie stworzenie i wykorzystać je do zarabiania pieniędzy. Tak samo jak w poprzednich numerach tu również główna historia przeplatana jest różnego rodzaju zadaniami. Zdecydowanie na plus jest to, że są one w pewien sposób powiązane z tym co się dzieje w komiksie.

Magazyn Lego City 7/2020

Magazyn Lego City 7/2020 to oprócz zabawnego komiksu nowy interesujący zestaw Lego. Może nurek nie robi oszałamiającego wrażenia, ale jest rekin. Od razu pojawiły się wspomnienia z dzieciństwa i zestawy lego Piraci, gdzie można było spotkać właśnie rekiny. Muszę jednak przyznać, że rekin pomimo upływu lat zbytnio się nie zmienił. Przeżył on lekki lifting, natomiast kształt i rozmiar pozostał taki sam. Jako że ten numer pojawia się w wakacje, a te kojarzą się z morzem i plaża zestawi jest idealny. Już się zastanawiam jakie zdjęcia lego można wykonać z nimi na plaży. Jakieś pomysły? Jak zwykle ci mali jak i więksi będą mieli niezły ubaw a wspólne czytanie, rozwiązywanie zadań czy zabawa klockami to świetny pomysł na spędzenie wspólnie czasu. A z kolejnym numerem pozostajemy dalej w klimatach wakacyjnych, ponieważ dostaniemy skuter wodny. Już się nie mogę doczekać!

Magazyn Lego City 7/2020 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego City 7/2020
  • Dodatek: Figurka nurka + rekin
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 07.07.2019
  • Cena: 12,99 zł