fbpx

Magazyn Lego Star Wars 7/2020

W kioskach, salonach prasowych i innych punktach z prasą można można nabyć kolejną pozycje dla fanów Lego. Magazyn Lego Star Wars 7/2020 to kolejne wspaniałe połączenie. Zwłaszcza jeżeli tak jak i ja należycie do fanów Gwiezdnych Wojen. To, co jest najciekawsze w tym magazynie lego poza komiksami to oczywiście zestaw klocków Lego. Praktycznie zawsze możemy się w nim spodziewać modelu jakiegoś pojazdu z Gwiezdnej Sagi. Co jeszcze znajdziemy w magazynie Lego Star Wars?

Nie znam osoby, która by nie słyszała o Gwiezdnych Wojnach, dlatego nie dziwi nikogo, że Lego postanowiło wykupić licencje do tej marki. Obecnie, kiedy praktycznie trzy pokolenia fanów zbierają różnego rodzaju gadżety związane z tym filmem pojawia się kolejny magazyn z cyklu Lego. Pośród innych magazynów Lego takich jak Lego Ninjago, Lego Hidden Side, Magazyn Lego City czy Magazyn Lego Batman znajduje się miejsce na opowieści z Odległej Galaktyki. Ci, którzy uwielbiają klocki na pewno sięgną po ten magazyn, ze względu na dodatki, a jeżeli macie w domu małego fana Lego to idealna propozycja na spędzenie wspólnie czasu.

Magazyn Lego Star Wars 7/2020 – co w nim jest?

Każdy z magazynów Lego to jedna wielka zabawa. I nie mówię tu o dodatkach. Przede wszystkim główna część to humorystyczny komiks. W magazynie Lego Star Wars 6/2020 mamy dwie opowieści. Pierwsza z nich to zabawne perypetie mrocznego lorda Sithów Dartha Vadera. Zostaje on wysłany z bardzo ważną misją przez samego Imperatora. Jak się okazuje nie będzie ona łatwa, a vader będzie musiał zmierzyć się z gigantycznym robalem. W drugim komiksie mamy niejako promocje A-Winga, który jest minimodelem dodanym w tym numerze magazynu. Nie zabrakło również małej reklamy zestawów z uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz kosmicznych łamigłówek. Komiksy lego są lekkie i przyjemne wizualnie, zwłaszcza dla młodego czytelnika. Cechuje je duża prostota jak również specyficzny humor, głównie sytuacyjny.

Magazyn Lego Star Wars 7/2020 recenzja

W magazynie znajduje się również dwustronny plakat i tym razem nie miałem problemu w wyborze. Z jednej strony jest przedstawiony Boba Fett, a po drugiej świetna grafika z Gwiezdnym Niszczycielem Imperium. Od razu nabrałem ochoty na pełnowymiarowy model. Magazyn Lego Star Wars 7/2020 to również wspomniany wcześniej model myśliwca rebeliantów A-Wing. Muszę przyznać, że bardzo ładnie się prezentuje w tak małej skali i ma zachowane swoje unikatowe detale. We wcześniejszych numerach mieliśmy już A-Winga w wersji Ruchu Oporu. Obawiałem się, że ten będzie jego kopią w zmienionych kolorach. Na szczęście tak nie jest i jest to zupełnie nowy model. Za cenę 12,99 zł warto mieć go w swojej kolekcji Lego. Jeżeli posiadamy w domu fana klocków Lego lub sami nimi jesteśmy to ten magazyn jest zdecydowanie wart uwagi!

Magazyn Lego Star Wars 7/2020

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Star Wars 7/2020
  • Dodatek: A-Wing + karta limitowana z kolekcji LEGO Star Wars TCC2
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 09.06.2020
  • Cena: 12,99 zł