fbpx

Magazyn Lego Avengers 1/2020 (Spider-Man)

Wydawnictwo Blue Ocean Media sprawiło nie lada gratkę dla fanów Lego i Avengers. Do swojej oferty dodali Magazyn Lego Avengers 1/2020, w którym to oprócz komiksu, zagadek i plakatu znajdziemy minifigurkę Lego. W pierwszym numerze dostajemy ulubionego superbohatera z sąsiedztwa, czyli Spider-Mana. A co jeszcze znajduje się w magazynie Lego Avengers 1/2020 przekonacie się już za chwilę.

Od kiedy Lego wykupiło prawa do tworzenia zestawów Lego z serii Avengers można się było spodziewać, że niebawem pojawi się również dedykowany magazyn. Na naszym rynku mamy już całkiem sporo magazynów z minifigurkami a są nimi Lego Ninjago, Lego City, Lego Hidden Side czy Magazyn Lego Jurassic World. Dla fanów komiksów obowiązkowy jest oczywiście Magazyn Lego Batman, w którym oprócz różnego rodzaju minifigurek Mrocznego Rycerza dostajemy bohaterów DC Comics. Teraz do tego zacnego grona dołączył Magazyn Lego Avengers, który ma bardzo duży potencjał jeżeli chodzi o minifigurki. Nie ma się co oszukiwać uniwersum Marvela jest gigantyczne, a fanów Lego równie dużo. Czy będzie to hit?

Magazyn Lego Avengers 1/2020 – co w nim jest?

Każdy magazyn Lego powiela schemat innych tytułów zmieniając tylko uniwersum. W przypadku Lego Avengers jest dokładnie tak samo. Dostajemy komiks, różnego rodzaju zadania i łamigłówki dla najmłodszych jak również dwustronny plakat. W przypadku plakatu mamy głównego bohatera tego numeru czyli Spider-Mana, a z drugiej drużynę Avengers. Tak jak już wspomniałem głównym bohaterem numeru jest Spider-Man, którego minifigurkę dostajemy wraz z kilkunastoma elementami pajęczyny. Dzięki temu możemy ją wykorzystać dosłownie wszędzie i w wielu kombinacja. Jeżeli chodzi o zadania to oczywiście są one utrzymane w klimacie superbohaterów i związane z fabułą komiksu.

Magazyn Lego Avengers 1/2020

W komiksie, który dotyczy Spider-Mana nie mogło zbraknąć również złoczyńcy związanego z uniwersum pająka. Tym razem jest to Venom, który zasiada w dziwnym mechu. Jak później udało mi się sprawdzić jest to jeden z dostępnych zestawów Lego. Taka mini reklama. Spider-Man wraz z Avengers musi pokonać symbionta, który zaatakował podczas parady z okazji Dnia Bohaterów. Jak zwykle w przypadku komiksów Lego jest dużo śmiechu, zabawnych sytuacji i gagów. Jeżeli chodzi o warstwę graficzną nie odbiega ona od innych publikacji związanych z kultowymi klockami. Generalnie, jeżeli ktoś lubi ten humor to będzie się świetnie bawił. Oczywiście nie można zapomnieć, że magazyn Lego Avengers 1/2020 jest skierowany głównie do dzieci. Minifigurka jest świetna, a sam gazetka to bardzo dobra okazja, aby spędzić wspólnie czas ze swoją pociechą. Osobiście już wypatruje następnego numeru, w którym głównym bohaterem będzie nie kto inny jak Iron Man.

Magazyn Lego Avengers 1/2020 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Avengers 1/2020
  • Dodatek: Spider-Man
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 15.08.2019
  • Cena: 14,99 zł