fbpx

Magazyn Lego Ninjago 6/2020

Od jakiegoś czasu w kioskach i salonach prasowych można nabyć już Magazyn Lego Ninjago 6/2020. To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów lego tej świetnej serii. Oczywiście oprócz komiksu nie mogło zabraknąć minifigurki. Tym razem jest to Cole z jednego z najnowszych sezonów. Oczywiście to nie wszystko. A komiks nawiązuje do cyber przygód naszych bohaterów. Zatem NinajGO!

Jeżeli chodzi o własne serie Lego, to Lego Ninjago jest kurą znoszącą złote jajka. Dlatego nie dziwi nikogo, że powstał magazyn poświęcony tym właśnie bohaterom. Serial animowany, gry, koszulki, film kinowy i przede wszystkim masę zestawów klocków. Ja co prawda zdecydowanie wolę Magazyn Lego City czy też Magazyn Lego Batman, które są dla mnie bliższe. Niemniej o Ninjago wiem dużo, a to za sprawą chrześniaków i mojego syna. A muszę przyznać, że minifigurka w tym numerze jest bardzo fajna.

Magazyn Lego Ninjago 6/2020 – co w nim jest?

Jak to w przypadku magazynów Lego nie brakuje w nich dużej dawki humoru. I to nie tylko w komiksie. W tym numerze, który nawiązuje do cyfrowego sezonu Ninjago znajdziemy oprócz komiksów sporo zagadek i łamigłówek. Jak zwykle mamy również dwustronny plakat oraz grę „Szalony Rajd”. Ten magazyn jest kierowany do starszych dzieci. Lego Ninjago to głównie zestawy 7+ i również magazyn jest przystosowany dla takich odbiorców. Cole, czyli mistrz ziemi z cybermłotem prezentuje się bardzo fajnie. Zwłaszcza że młot jest niemałych rozmiarów a dodatkowo ma na plecach katanę. W magazynie znajdziemy również kartę do gry z najnowszej 5 serii, która przedstawia Lloyda. Oczywiście jest to karta limitowana, którą znajdziemy tylko w tym magazynie.

Magazyn Lego Ninjago 6/2020

Muszę śmiało przyznać, że Magazyn Lego Ninjago 6/2020 uświadomił mnie jak jestem w tyle z uniwersum Ninjago. Na szczęście mam teraz czas na nadrobienie tego podczas urlopu. Cole z cybermłotem tak jak wspomniałem prezentuje się bardzo fajnie no i ma 2 wyrazy twarzy. Zauważyłem, że jest to coraz częstsza praktyka w przypadku nowych zestawów Lego. Z moich czasów jeszcze tego nie było. W kolejnym numerze magazynu będzie Jay, czyli władca piorunów. I już zastanawiam się jaką scenerię przygotować do sfotografowania tych dwóch figurek. Z nostalgią patrzę również na komiks, który w tym przypadku odnosi się do różnych gier komputerowych. Jakich? To musicie się sami przekonać!

Magazyn Lego Ninjago 6/2020 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego Ninjago 6/2020
  • Dodatek: Cole z cybermłotem i kataną
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 07.07.2019
  • Cena: 12,99 zł