fbpx

Magazyn Lego City 3/2021

W kioskach i salonach prasowych można już szukać, a co za tym idzie również znaleźć Magazyn Lego City 3/2021. To zdecydowanie dobra wiadomość dla fanów klocków lego i komiksów, jakie można znaleźć w tej gazetce. W trzecim numerze dostajemy motocykl wraz z policjantem, który z miłą chęcią zasili każdy posterunek w mieście City. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ten motocykl jest nam bardzo znany. Dlaczego? Przekonacie się już za chwilę.

Lego City to seria klocków, którą każdy fan Lego na pewno zna. Daje ona możliwość budowania własnego miasta, nie tylko dzięki wspaniałym modelom, ale również bohaterom. Doczekali się oni nawet własnego serialu. Razem z synem uwielbiamy rozbudowywać nasze miasto, dlatego ten magazyn jest zawsze naszym priorytetem. Na późniejszych miejscach jest Lego Ninjago, Lego Batman, Lego Star Wars, Magazyn Lego Avengers czy Lego Hidden Side. W tym numerze dostajemy wspomnianego policjanta na motorze. O ile minifigurka jest inna to model motocykla dostaliśmy już w zeszłym roku. Szkoda, że poprzednim miesiącu mieliśmy również lekką powtórkę. Nie znaczy to, że magazyn jest zły. Bo znajdziemy w nim jeszcze… No właśnie. Przekonacie się już za chwilę.

Magazyn Lego City 3/2021 – co w nim jest?

Tym razem w magazynie Lego City 3/2021 czeka nas opowieść o rywalizacji dwóch policjantów. Marek Miły, który jest pierwszym policjantem na wymianie w City i Duke DeTain uwielbiany przez wszystkich policjant z City. Będą oni musieli razem współpracować, aby zająć się niecną Daisy Kaboom. Pomysł na wprowadzenie nowego policjanta i to do tego spoza City jest świetnym pomysłem. Historia jest jak zwykle bardzo zabawna, pełna humoru i w klockowym stylu. Magazyn jak zwykle wpisuje się w schemat poprzednich. Czyli cała historia jest przeplatana różnego rodzaju łamigłówkami i zadaniami dla czytelnika. Mamy tu nawet grę planszową, w której rywalizują nasi bohaterowie. Zadania i łamigłówki nawiązują do opowieści co jest decydowanie na plus. Zwłaszcza, dla młodego czytelnika. Jeżeli chodzi o warstwę graficzną to nie różni się ona zbytnio od innych magazynów Lego. Zauważyłem, że jest pewna grupa rysowników, którzy się powtarzają i prezentują podobny styl.

Magazyn Lego City 3/2021 recenzja

Generalnie Magazyn Lego City 3/2021 skierowany jest do dzieci w wieku 6-7 lat. Wszyscy jednak wiemy, że fanów klocków Lego znajdziemy w każdym wieku. Co prawda w tym numerze minifigurka z motorem może nie powala na kolana, ale jest to ciekawy wkład do każdego miasta z klocków. Motor jest biały więc można go sobie dowolnie zmodyfikować. Ja po raz kolejny świetnie się bawiłem czytając komiks jak również rozwiązując zadania razem z moim synem. Teraz czekamy na kolejny numer, który przyniesie nam Strażaka Boba razem z ekwipunkiem. Cóż czekam aż w magazynie Lego City pojawi się ktoś inni niż strażak czy policjant. Miejmy nadzieję, że niebawem to nastąpi.

Magazyn Lego City 3/2021 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego City 3/2021
  • Dodatek: Policjant + Motocykl
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 15.03.2021
  • Cena: 12,99 zł