fbpx

Magazyn Lego City 5/2021

Na terenie całego kraju w kioskach i salonach prasowych można znaleźć już Magazyn Lego City 5/2021. To świetna wiadomość dla fanów kultowych klocków Lego i komiksów. W piątym numerze magazynu znajdziemy coś, czego zawsze brakuje w miastach fanów Lego. A mianowicie tym razem dostajemy lekarza, pacjenta i sprzęt medyczny. Muszę przyznać, że ten zestaw bardzo mi się podoba i jest pewnego rodzaju real-time marketingiem. Osoby, które mają już swoje miast mogą teraz otworzyć własne punkty szczepień. A o czym jest komiks i co jeszcze znajdziemy w magazynie? Przekonacie się już za chwilę.

Serię Lego City zna chyba każdy. Daje ona możliwość budowania własnego miasta zarówno dzięki modelom jak i nietuzinkowym bohaterom. Ta seria dostała nawet swój serial animowany. Dla mnie jest ona dodatkowo ważna, bo razem z synem możemy budować nasze miasteczko i wprowadzić do niego coraz to nowych bohaterów. Oczywiście nie brakuje w nim również bohaterów z magazynu Lego Ninjago, magazynu Lego Hidden Side czy też superbohaterów z Lego Batman i Lego Avengers. Natomiast w najnowszym numerze recenzowanego magazynu dostajemy coś, na co długo czekaliśmy. Lekarz, pacjent i sprzęt medyczny. Do tego wszystkiego oczywiście komiks z tymi właśnie bohaterami. A jaka jest historia? Zdecydowanie zabawna i uszyta na miarę naszych czasów.

Magazyn Lego City 5/2021 – co w nim jest?

Dla jednych Magazyn Lego to głównie klocki, a dla mnie to głównie komiks. Dlatego przyznam się szczerze, że bardzo czekałem na Magazyn Lego City 5/2021 i historię w nim zawartą. A w nim oczywiście głównym bohaterem jest nasz minifigurkowy doktor i jego pacjent. Ten drugi niestety stracił pamięć, a nasz doktor jest specjalistą od jej odzyskiwania. Próbuje on na wszystkie, a trzeba przyznać, że jest ich bardzo dużo, aby jego podopieczny przypomniał sobie kim jest i czym się zajmuje. Oczywiście nie będę Wam zdradzał całej historii, ale jest ona naprawdę zabawna. Zwłaszcza jej zakończenie. Sam komiks jest przeplatany różnego rodzaju zadaniami i łamigłówkami pasującymi do historii. Dzięki temu możemy świetnie się bawić z młodymi fanami Lego.

Magazyn Lego City 5/2021

Magazyn Lego City 5/2021 tak jak i inne numery gazetek Lego to ciekawa odskocznia od typowych komiksów. Przyznam się, że ponownie odkrywam swoją miłość do klocków Lego, właśnie za sprawą tych publikacji. Komiksy są proste, kolorowe i bardzo zabawne. Dzięki temu młodzi czytelnicy miło spędzają czas a dodatek w postaci klocków to dla niektórych najważniejszy element. Lekarz razem z pacjentem z tego numeru prezentują się świetnie, zwłaszcza jeżeli chodzi o bandaż na głowę czy też gips. Warto zwrócić uwagę, że w samym komiksie pojawiają się również inne zestawy Lego, które fizycznie można dostać. Taki kierunek mi się bardzo podoba. A już w czerwcu zrobi się nieco czyściej w City, ponieważ jako dodatek będzie mini sprzątaczką razem z jej operatorem. Już się nie mogę doczekać!

Magazyn Lego City 5/2021 okładka

Dziękuję wydawnictwu Blue Ocean Polska za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Blue Ocean Entertament Polska
  • Tytuł: Magazyn Lego City 5/2021
  • Dodatek: lekarz, pacjent i sprzęt medyczny
  • Wydawnictwo: Blue Ocean Entertaiment Polska
  • Data wydania: 07.05.2021
  • Cena: 12,99 zł